Kına Tahtı Kiralama

kina-tahti-kiralama

Kına Geceniz için istediğiniz renkte kına tahtı kiralama yapabilir, kına paketiniz için taht seçebilirsiniz. MİSSKINA olarak 4 renk kına tahtı ve cibinlik seçenekleri sunuyoruz.

Kına Tahtı Kiralama seçeneklerimizin yanı sıra MİSSKINA olarak isteyen bireysel ya da kurumsal tüm müşterilerimize kına tahtı satışı da sunmaktayız. Kına geceniz için gerekli olan tüm aksesuarları temin edebileceğiniz firmamızdan kına tahtı, cibinlik, gelin yolu gibi olmazsa olmaz dekor ürünlerini de kiralayabilirsiniz.

Son dönem kına gecelerinde kubbeli ve oval tahtlar ile geniş cibinlik tülleri olan tahtlar tercih edilmektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz tüm tahtların kırmızı, pembe, mor ve mavi seçenekleri mevcuttur. Kına gecesi organizasyonlarına gönderdiğimiz tüm tahtlar firmamız tarafından garantili olup kiralama yapıldığında sadece taht ya da taht, cibinlik, kına sehpası ve puf takımları olarak kombine bir şekilde de alınabilir. Firma olarak kendi stilimizi oluşturduğumuz kına gecesi organizasyon paketlerimizde kullandığımız tüm kombinler kiralama olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Kına gecenizde sultanlar gibi bir tahta oturmak, ihtişamı ile misafirlerinizi büyüleyici bir görsel şölen sunmak istiyorsanız sizde iletişim kısmından bize ulaşabilir, kına gecesi mekanını adeta bir saraya dönüştürebilirsiniz.

Dünya evine girmeden hemen önceki son bekar gecenizde arkadaşlarınızla ve davetlilerle güzel bir gece için dekorasyon ve aksesuarlar çok önemlidir. Bu yüzden kına gecelerinin olmazsa olmazı kına tahtlarından birini kiralayabilirsiniz. Ekonomik olması yönünden de tercih sebebi olan taht kiralama yöntemi İstanbul başta olmak üzere tüm şehirlerde yapılmaktadır. MİSSKINA olarak İstanbul içindeki müşterilerimize 5 kilometreye kadar olan mesafelerde kına tahtı kiralama organizasyonları için nakliye bedeli almıyoruz. 5 kilometreden fazla mesafeler için ise makul nakliye bedelinin yanı sıra isteyen müşterilerimiz Mecidiyeköy ofisimizden de kına tahtlarını kendi araçları yada kendi buldukları nakliye araçları ile teslim alabilirler. Uygun fiyat ve bol renk seçenekleriyle kına tahtlarımızı sitemiz üzerinden ya da sosyal medya hesaplarımızdan inceleyebilir, beğendiğiniz kına tahtını kına gecenizde kullanmak için kiralayabilirsiniz. Dört renk seçeneği ve bol cibinlik tarzı ile sunduğumuz kına taht paketlerimize hemen ulaşabilirsiniz. Yaz aylarında düğün ve kına gecesi yoğunluğu yaşandığından en azından bir kaç hafta öncesinden rezervasyon yaptırmanızı ve istediğiniz tahtın o tarihte müsait olup olmadığını sorgulamanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.