Kına Kızı

kina-kizi

Kına Gecesi Organizasyonlarının vazgeçilmez unsuru olan Kına Kızı (Bayan Kına Personeli, Nedime) firmamız tarafından kına organizasyonlarınıza temin edilmektedir.

Kına kızı yani kına gecenizde size eşlik edecek olan kına görevlisi olarak sektörünün en tecrübeli ve güler yüzlü personellerini, personel portföyümü inceleyerek seçebilirsiniz. Kına Kızı kiralama konusunda kısa ve zahmetsiz prosedürler ile siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Kına organizasyonları için ister kına paketlerimizden birini seçebilir, isterseniz de sadece Kına Kızı kiralayabilirsiniz. Kına Kızlarımızın kendilerine özel dans gösterileri, kına seremonisi ve birbirinden güzel etkinlik faaliyetleri bulunmaktadır. Organizasyonunuz için bizimle irtibata geçebilir, İstediğiniz Kına Kızını kına organizasyonuna dahil edebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde çalışan tüm kına personelimiz firmamız tarafından eğitim ve oryantasyona süreçlerine tabii tutularak nitelikli hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadırlar. Kına gecelerinde görevlendirdiğimiz tüm personel MİSSKINA güvencesi ve kalitesi işlerini yapmakta, her zaman güler yüzlü ve titiz çalışmaktadırlar. Referanslarımız ve müşteri yorumlarından aldığımız geri dönüşlerle, sektöre kazandırdığımız personellerin işlerini ne kadar iyi ve eksiksiz yaptıklarını görüyoruz. Organizasyonda görevli personeller doğrudan firmamızın vizyonunu ve vitrinini yansıttığından personel seçimlerimizi özenle yapıyor, doğru kişilerle doğru işler yapmaya çalışıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini birinci kriter olarak gören firmamız sunduğu hizmetlerin yanı sıra personel ve iş gücü anlamında da hem görevlendirilen personel hem de insan kaynakları olarak müşterilerimizden gelen taleplere, istek ve önerilerine de aynı oranda dikkat etmektedir. Çünkü firma olarak müşteri memnuniyeti en büyük kazancımız ve markamızın değişmez fahri sloganıdır.

Tüm yöre ve bütçelere hizmet verdiğimizden kına paketi ve kına organizasyonu satın almak istemeyen müşterilerimiz için kısmi organizasyon ekipmanı ve personel yönlendirmeleri ile etkinliklerine zenginlik katıyoruz. Masraflı düğün yolculuklarında çiftlerimize uygun fiyat ve bol seçenek sunuyoruz. Örnek vermek gerekirse isteyen müşterilerimizin evlerinde yapacakları kına geceleri için sadece kına kızı gönderip dilediklerince eğlenmelerine ve kına akışının profesyonel geçmesini sağlıyoruz. Sizde tüm kına organizasyon ve etkinlikleriniz için firmamızdan kına kızı talep edebilir, kına gecenizi daha eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz. Kına gecelerine gönderdiğimiz personellerimiz tüm gecenizi koordine ederek size sadece eğlenmeyi bırakacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.