Kına Gecesinde Dansöz Gösterisi

kina-gecesinde-dansoz-gosterisi

Türkiye’nin vazgeçilmez eğlence unsurlarından olan Dansöz gösterileri MİSSKINA Organizasyon farkı ile daha da eğlenceli hale geliyor.

Türk Halk Dans gösterilerinin en bilinen çeşidi olan oryantal dans gösterileri asırlardır Türk kültürünün bir parçasıdır. Dans sevenlerin gözlerine hitap eden dansözler modern ve geleneksel figürleri harmanlayarak muhteşem performanslar sergilemektedirler. Firmamız bu konuda profesyonel dans eğitimi almış, estetik ve genç yetenekleri bünyesinde bulundurarak dansöz gösterisi talep eden müşterilerimize nitelikli eğlence sunmaktadır. Yılbaşı, doğum günü, kına gecesi, özel etkinlik ve kurumsal etkinliklere dansöz gösterisi ve oryantal dansçı temini yapmaktadır. Genel olarak Dansözlerimiz in standart gösterileri 25 – 30 dakika Aralığında, 5 – 6 şarkı eşliğindedir. İsteyen müşterilerimiz ekstra ücret mukabilinde bu dans süresini uzatabilir. MİSSKINA Organizasyon; kına organizasyonlarında olduğu gibi dansöz kiralama organizasyonları için de müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Gösteri talep ettiğiniz dansözlerimiz profesyonel olup, dans eğitimlerini tamamlamış, piyasanın aranan oryantalleridir.

Size ve davetlilerinize muhteşem bir oryantal dans gösterisi sunarak gözlerinizin pası silecek dansözlerimiz Kına gecenizde siz de davetlilerinize muhteşem bir dansöz gösterisi sunabilir, bu neşeli geceyi görsel bir sahne sanatı ile süsleyebilirsiniz. Bu etkinliği Altın Kına Paketimizi satın alarak ücretsiz alabilir yada web sitemiz üzerinden dansözlerimize bakabilir, istediğiniz oryantal dansözü etkinliğiniz için kiralayabilirsiniz. MİSSKINA Organizasyon olarak Etkinliklere gönderdiğimiz tüm dansöz ve dansçı personel firmamızın kalitesini ve özverisini yansıtmakla birlikte izleyenlere görsel şovlar sunmaktadır. Siz de etkinliğiniz için bizimle irtibata geçerek dansöz temin edebilirsiniz.

 

Bünyemizde; genç ve dans konusunda yetenekli dansçı ve oryantal dansçılar mevcut olup, siz değerli müşterilerimizin organizasyonlarında dans etmeye hazırdırlar. Muhteşem bir kına gecesi, kurumsal veya bireysel etkinlikleriniz için 7/24 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir, oryantal dansçı temin edebilirsiniz. Özel gösteri veya grup dansçılar için yine bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bireysel dansların yanı ısıra folklorik ve modern dansçıları da yine firmamız üzerinden etkinliğinize dahil edebilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine organizasyon ve etkinlik personeli hizmeti veriyoruz. Eğlencenin dozu MİSSKINA ile artıyor. Sizde eğlencenizin kalitelisini bizimle artırabilir, organizasyonunuza MİSSKINA farkı katabilirsiniz.Tek yapmanız gereken; irtibat numaralarımızdan, internet sitemiz üzerinden yada sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.