Hint Kınacısı Kiralama

hint-kinacisi-kiralama

Hint Kınacısı ile kına gecenizde size ve tüm davetlilere “Hint kınası” yaptırarak, en güzel figür ve desenlerle şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Hint Kınacısı, Anadolu’da yaygın olan kına kültürüne son zamanlarda ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan halk arasında geçici dövme olarak da bilinen Hint kınasını sizin istediğiniz yere uygulayan personeldir. Hint kınası hem geçici olması hem de profesyonel kişiler tarafından pratik olarak uygulanabilmesi açısından tercih sebebidir. Profesyonel sanatçılar yada sanatkar kişiler tarafından yaptırılmasını önerdiğimiz Hint kınası insanlara estetik bir görünüm kazandırır. Türkiye’de Kına gecelerinde gelen davetlilere kına sahibi tarafından ücretsiz olarak yaptırılan Hint kınası misafirlerin kına gecesinde kendilerini özel hissetmelerini de sağlamaktadır. MİSSKINA Organizasyon olarak bu işi profesyonel anlamda yapan kişileri bünyemizde barındırıyor, talep edilmesi halinde kına gecesi paketlerimize ekstra olarak yada talep edilen etkinliğin çeşidine göre tek olarak da göndermekteyiz.
Etkinliğiniz için zengin bir görünüm ve eğlence kazandırmakla birlikte siz ve misafirleriniz içinde bir ayrıcalık olarak iz bırakan bir organizasyondur. profesyonel olarak bu işi yapan hint kınacısı sanatkarlar ile çalışmamızdan dolayı aldığınız hizmetin kalitesini ve memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Bol seçenek ve çeşitli figürler ile istediğiniz desenleri eli yüz ve kol bölgelerine rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Deneyimli personelimiz sayesinde pratik ve kısa zamanda yapılabilen Hint kınası kıyafetlerinize ve takı ve aksesuarlarınız ile birlikte uyum içerisinde size artı bir şıklık kazandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.