Hakkımızda açıklamamızın çoğunu işimizi anlatmaya ayırdık. Geleneksel bir eğlence olan kına gecesi firmamız tarafından istediğiniz yöre veya içeriğe uygun olarak yapılmaktadır.

imgİster adetlerinize uygun klasik bir kına gecesi, isterseniz de modern içeriklerle bekarlığa veda partisi düzenleyerek size ve organizasyona katılan misafirlerinize görsel bir şölen gecesi yaşatabiliriz. Mevcut kına paketlerimizden birini seçebilir yada kendi istediğiniz hizmet ve ekstralarla orijinal kına gecesi organizasyonu oluşturabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm organizasyonlarda ve hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi sunuyor, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sürekli bu yönde belirliyoruz. Mutlu müşteri portföyü adını verdiğimiz geçmişimizle gurur duyuyor, hizmet verdiğimiz kitleyi hızla büyütüyoruz. Her zaman arkasında olduğumuz prensiplerimizden olan; “kına organizasyonu parayla değil, aşkla yapılır” sözünü yineliyor ve işimizi tutkuyla yapıyoruz. İnternet sitemizin tasarımından da anlaşılacağı gibi işimizi sade ve şık yapmaya çalışıyor, yapmadığımız yada hizmet vermediğimiz hiçbir konuda müşterilerimize taahhütte bulunmuyoruz. Ana işimiz olan kına gecesi organizasyonu ve bu sektöre bağlı hizmetleri müşterilerimize arz ediyor, sunduğumuz tüm hizmet ve ürünlerin teminini firmamız bünyesinde gerçekleştiriyoruz. iletişim sayfasında da belirttiğimiz gibi İstanbul/Mecidiyeköy’de müşterilerimize hizmet veriyor, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine talep edilen organizasyon hizmetlerini sunuyoruz. Siz de kına gecenizde görsel bir şölene ev sahipliği yapmak istiyorsanız, sizi de bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

Tarihçe 2016 yılının Ocak ayında, organizasyon ve eğlence sektöründeki tecrübelerimizi misskına markası altında topladık. Ocak ayının sonundan itibaren müşterilerimize kına gecesi organizasyonu ve bağlı diğer ekstralarla birlikte hizmet vermeye başladık. Kurumsal ve bireysel organizatörlük tecrübelerimizden faydalanarak, kına organizasyonu sektörüne kendi yorumumuzu katarak yeni seçenekler ve yeni içerikler kazandırdık. İçinde bulunduğumuz organizasyon ve eğlence sektörü bireysel müşterilere hitap etmesine karşılık, biz işlerimizi kurumsal bir disiplin ile yapıyor, müşterilerimizin talep ve isteklerini birebir değerlendiriyoruz. Organizasyonlarımız da profesyonel ve tecrübeli personeller ile çalışıyor, donanım ve ürünlerimizi sektörün niteliklerine uygun seçiyoruz.

Vizyonumuz Misskına markamızı önce ulusal daha sonra global bir değer haline getirerek, kurumsallaşmayı başarmış, sürdürülebilir ve geliştirilebilir bir şirket haline getirmektir.

Misyonumuz Müşterilerimize insan odaklı çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini geleneksel hale getirmektir.